DGCS MAGAZYN DOS/WINDOWS

DGCS MAGAZYN DOS/WINDOWS

Magazyn Multi to dosowy program do kompleksowej obsługi sprzedaży i prowadzenia magazynu. Idealny dla obsługi działów handlowych, sklepu, hurtowni, punktu sprzedaży itp. Bez dodatkowych opłat Magazyn Multi jest dostosowany do pracy w sieci i obsługuje do 100 magazynów.


DGCS KPIR DOS/WINDOWS

DGCS KPIR DOS/WINDOWS

KPiR to dosowy program, który umożliwia prowadzenie podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Pozwala w sposób zgodny z Ustawą o Rachunkowości rozliczać podatników: vatowców, ryczałtowców, a także firmy w Biurze Rachunkowym. W programie istnieje możliwość prowadzenia do 100 firm.


DGCS PŁACE DOS/WINDOWS

DGCS PŁACE DOS/WINDOWS

Płace to dosowy program do prowadzenia pełnej rachuby płac. Współpracuje z programem Płatnik ZUS. Wyposażony w moduł Umowy - Zlecenie, Wzory Umów. Bez ograniczeń związanych z ilością prowadzonych pracowników. Dla biur rachunkowych umożliwia prowadzenie do 100 niezależnych podmiotów.


Zbiorcze e-Deklaracje i JPK

Zbiorcze e-Deklaracje i JPK

Zbiorcze e-Deklaracje to gwarancja szybkiego i pewnego wysłania deklaracji. Czynności, które do tej pory zajmowały wiele godzin, będzie można wykonać wielokrotnie krócej zachowując pełne bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych czynności.